Czech Danish Dutch English French German Italian Russian Slovak Spanish

Veselé Vánoční svátky

Přeje celý tym Racka!

Náš host - náš pán

Nevěříte? Přijeďte!

Spát do růžova

Na Racku se vyspíte lépe než doma, hotel totiž stojí na zóně s pozitivní energií

Přejeme dobrou chuť v naší restauraci

Ideální pro všechny možné události, vždy v té nejlepší kvalitě uvařeno a taktéž obsloužení budete s úsměvem

Cyklotoulky od Racka

Po výletě se u nás osvěžíte a i děti si to užijí

Pochutnejte si u nás

Vařit pro Vás je výzvou a výzva zábavou a proto vaříme vše od základu na Racku

Prev Next
Nezávazná rezervace

Telefon

+ 420 728 705 208, + 420 416 795 567

E-mail

Adresa

Levínská 134, 411 45 Úštěk

 

Otevírací doba:

 pondělí - čtvrtek 10:00 - 22:00 
 pátek, sobota 10:00 - 24:00 
 neděle 10:00 - 22:00

 

Úštěk leží při hlavní silnici mezi Litoměřicemi a Českou Lípou a na železniční trase, spojující stejná města. Z Prahy k hotelu Racek to je 65 km. Od vlakové zastávky Úštěk 5 min.  Z autobusové zastávky v Úštěku na náměstí cca 7 min. Autem od Litoměřic hned na kraji Úštěka po levé straně.

 

Hotel od roku 2007, kdy přešel do soukromých rukou, prochází neustálým vylepšováním. Hotel se nachází v malebném středověkém městečku Úštěk na rozhraní Českého středohoří a Kokořínska. Jsme dobře dostupní z Prahy, Ústí nad Labem i Liberce. Jsme příjemným místem s dobrou cenou pro Vás! Těšíme se.

Váš Racek, zaměstnanci a majitel Miloš Doležal.

 

Výroční zpráva 2017:

Milí přátelé,
Velké Díky i vám, že Racek letí stále vzhůru a těch 10 let zde jsem přežil. Snad jsou těžké časy za námi. Zachovejte nám přízeň a s vašimi návštěvami vybudujeme pro Vás solidní podnik zde v Úštěku.
Střípky z výroční zprávy 2017: 
Otěhotněly nám 3 servírky. Oficiálně provozujeme wellness. Začali jsme budovat depandanc z torza Horního Strakova mlýna. Dokoupili jsme pozemky okolo Racka. Točíme 12° Štěpána z Litoměřic. Hotel měl nárust 20% obsazenosti oproti roku 2016. Nový koncept domácího vaření s týdenními tipy doprovázeno surovinami z naší zahrádky a sázka na Burgery. Vyhodili jsme feťáky z ubytovny. Náš podnik se pomalu stává vyhlášeným!
Vyklidněnou duši v našem wellness a plný pupek našich dobrot přeje ze střechy Racka hoteliér Miloš Doležal.

Výroční zpráva 2018:

Všechny naše společnosti přestěhovaly sídla do Úštěka. Nově Racka provozuje RHR s.r.o. Personální zemětřesení jsme ustáli a byl to mazec. Kuchař před akcí skončil a tak hoteliér s pokojskou improvizovaně vysmažili 100 řízků. Zkušebně od jara do podzimu budeme hotel vytápět ekologickými tepelnými čerpadly. Už nebudeme smrdět s CO2. Podpořili jsme festivalovou kulturu v Úštěku finančním darem. "Oddali" jsme diamantového ženicha a nevěstu a jako obvykle v kostele selhaly varhany. V rámci univerzitní dílny jsme ubytovali hosty až z dalekého Japonska a Malajsie. Bohužel nás do guláše opustili kozel Vojta a beran Honza. Aktuálně Racek spolupracuje s 9 úštěckými firmami. Stabilizovali jsme hotelový tým.